Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Early sunsets over monroeville 3

13. srpna 2007 v 12:00 | Linka |  Early Sunsets Over Monroeville
Současnost
Už byl nějak dlouho pryč. Začal sem se o něj bát. Možná nemůže najít nějaký dobrý místo. Tržnice je velká a nemůže krást tam kde minule. Minuty ubíhaly. Pomalu, pomaleji…. Pak sem konečně slyšel kroky a někdo zaklepal na dveře. Dal sem nastranu krabice a otevřel. Frankie se mi hned obtočil kolem krku a začal vzlykat. "On mě poznal Gee, on mě poznal!" posadil sem ho na zem, kde se schoulil do klubíčka a plakal. Zase sem zatarasil vchod krabicemi a posadil se k němu. "Kdo tě poznal Frankie? O čem to mluvíš? Co se děje?"
"Nějakej chlap. Koukal na mně, když sem hledal něco… k jídlu. A pak se otočil a vytáhl mobil. On.. někam volal a.. p-ptal se.. ptal se na t-to jestli za nás dostane nějakou… o-odměnu!" kurva. Přitulil sem se k němu. "Neboj… třeba… třeba nás nenajdou. Proč by hledali ve starym skladišti? Bude to v pořádku…" uklidňoval sem ho, i přesto, že sem v to nevěřil.
Flashback
But does anyone notice?
But does anyone care?
And if I had the guts to put this to your head...
But would anything matter if you're already dead?
And should I be shocked now by the last thing you said?
Before I pull this trigger,
Your eyes vacant and stained...
Ukrást auto, by neměl bejt takovej problém, opakoval sem si pořád dokola. Šli sme s Frankem tmavou ulicí, oba příliš vystrašení z toho co se má stát, než aby sme mluvili. Museli sme to auto ukrást. Museli. Jinak by sme nedostali další dávku. Řekl auto, nebo nic. Sex už ho dávno nezajímal, měl nový, hezčí, nezkušený kluky který pro něj udělaj cokoliv. Od nás chtěl auto.
Jedno sme si vyhlídli. Stálo zaparkovaný v tmavý ulici, nikde se nesvítilo. Navíc, řidič nechal otevřený okýnko. Jako kdyby chtěl aby sme ho vzali. Oddych sem si. Bude to jednoduchý. V kapse mě tížila pistole. Dal nám jí on. Prý, pro všechny případy. Frankie má hubenější ruku, tak se pokusil otevřít dveře skrz okno. Šlo to. Otevřel dveře a za náma se ozval výkřik. "Hej! Co to děláte! Běžte od mého auta!" běžel k nám nějakej chlap. Za běhu něco vyndával z kapsy. Zpanikařil sem. Myslel sem že je to zbraň a tak sem vyndal svou vlastní a… vystřelil. Chlap spadnul a z ruky mu vypadl…mobil. "Tys ho zabil!" začal vřískat Frank. Měl pravdu. Kurva. Já, já sem vrah! Za mnou se ozval jekot nějaký ženský. Otočil sem se a vystřelil znova. Tichem se nesl další výstřel, další předsmrtný výkřik. "Kurva Franku! Já…" koukal ne mě, děsem vykulený oči a lapal po dechu. Sou mrtví. Já ukončil jejich životy. Slyšel sem kroky. Někdo utíkal pryč. "Gee! Viděl nás! On nás viděl!" brečel Frank. "Ne, Frankie neviděl. Nikdo nic neviděl" celej sem se klepal "pojď, pujdem… domů." Zíral sem na pistoli v mojí ruce. Tahle věc, mě přivedla na dno. "Nemůžem domu, chápeš? On nás viděl! On nás udá!" začal vzlykat. "A kam chceš jít? Kam jinam? Nemůžem tu zůstat, musíme jít pryč! Hned teď!" chvíle ticha. Napínal sem uši jestli neuslyšim policejní sirény. "Mam chalupu. Půjdem tam."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cecily Cecily | E-mail | Web | 13. srpna 2007 v 14:19 | Reagovat

Gerard je dvojnásobnej vrah! Senzace! xDxDxD

2 GORSVET GORSVET | 13. srpna 2007 v 15:12 | Reagovat

to je napínavý

3 KatyjosS KatyjosS | Web | 13. srpna 2007 v 19:39 | Reagovat

oou skvělý...vážně napínavý

4 Laivine Laivine | Web | 29. července 2008 v 1:50 | Reagovat

to je taky debil. Sjetým gerardům by se rozhodně neměli dávat zbraně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama