Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Frerardy na pokračování

9. srpna 2007 v 17:36 |  Frerard
I'm not your friend, I'm your lover
Každá část mého těla, po něm toužila. Toužila políbit ho, dotknout se ho…obejmout ho a cítit tlukot jeho srdce. Cítit jeho rty na mích. Cítit jeho prsty klouzat dolu po mém těle. Toužil sem po vášnivých a něžných polibcích. Chtěl bych slyšet jak sténá moje jméno. Chtěl bych najít místa na jeho těle které ho přimějí křičet, které ho přimějí sténat, které ho přimějí zmítat se…

Prisoner of my own lover
"Mikey?!" vyjekl jsem. Tak dlouho sem s ním nemluvil! "Sem tak rád, že ses konečně ozval!" "Já sem volal! Ale vždycky to bral Frank a vymlouval se, že zrovna nemůžeš mluvit…. Ještě ti ubližuje?" celá ta dobrá nálada ze mě rázem vyprchala. "Uhm…Ubližuje?"Frankovo kopance, krvácející rány, ostří nože putující po mém těle, výhružky-mnohdy splněné, jeho nehty zarývající se do mne a strach, strach před člověkem kterého miluju."Eh… ne…" zalhal jsem.

Early Sunsets Over Monroeville
Ukrást auto, by neměl bejt takovej problém, opakoval sem si pořád dokola. Šli sme s Frankem tmavou ulicí, oba příliš vystrašení z toho co se má stát, než aby sme mluvili. Museli sme to auto ukrást. Museli. Jinak by sme nedostali další dávku. Řekl auto, nebo nic. Sex už ho dávno nezajímal, měl nový, hezčí, nezkušený kluky který pro něj udělaj cokoliv. Od nás chtěl auto.

Věc, ktera nesmí a ani nebude jmenována
Vyšel jsem nahoru do koupelny a otevřel dveře. Na vaně seděl Ray v růžovém triku a holil si nohy. "Co tak čumíš?" vyjel na mě. A zase zabouch dveře. Kurva, ale já potřeboval akutně chcát! Vyšel sem ven na zahradu a ulevil si do záhonku s růžema. A zrovna v tu chvíli vyběhl ze dveří Frankie. Zarazil se, vytřeštil oči na moje dolní partie a pak se začal hihňat a vypískl "Hihihi to je tááák malinký!" a zase zaběh do baráku. Malinký? Jak malinký? Co malinký?? Zapnul sem si kalhoty a vydal se zpět do baráku. To si s nim ještě vyřídim. Šel sem podle jeho hihňání až do obýváku, kde, naneštěstí pro mě, seděl muj bratr. Nahý. No, takže si to s Frankem vyřídím později.

Me&My Stepfather
"Ahoj, uhm… já sem Gerard…" řekl a natáhnul ruku. Došel jsem až k němu, ale ruku sem se neobtěžoval vyndat z kapes. "Frank." Představil jsem se. Jenom pokýval hlavou a nespouštěl ze mě oči. Sjel sem ho pohledem od hlavy až k patě. Věděl jsem, že bude mladý, ale… ne tolik. Jenom o tři roky starší. Moje máma si našla místo přítele druhého syna.
"Gee, víš že Frankie má taky rád Misfits?" zašvitořila máma a usmála se. Já sem se jenom zamračil abych mu dal najevo že nehodlám trpět žádné rozhovory na téma Misfits a proč je máme rádi. Ne s ním. Nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 29. září 2007 v 22:22 | Reagovat

Ahoj nechceš spřátelit blogy?? =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama