Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Já ti to vynahradím

9. srpna 2007 v 17:58 |  Já ti to vynahradím
"Ooo miláčku nemůžu bez tebe žít! Si moje všechno, můj vzducj k dýchání moje půda pod nohama moje…" film už skoro končil a já se nudil. Bylo to hrozný. Kdo asi vymyslel že pudem na takovou kravinu? Samozřejmě ten s kym tu sem. Mikey. Asi ho zabiju hned jak to skončí. Nebo mi bude tejden prát ponožky. Nebo mi to prostě nějak vynahradí. Otočil sem se na něj. Vypadalo to že je víc zabranej do líbající se dvojce před náma než do filmu. Nedivim se mu. "Mikey," zašeptal sem mu do ucha "Tenhle brak mi nějak vynahradíš. Jedno jak, prostě vynahradíš." Pak sem se zase otočil na plátno a toužebně očekával kdy se tam objeví titulky. "Oh, nevim jak bych ti to řekl ale…." Ježiši to je taková nuda. Měl sem sto chutí se zvednout a odejít. Ale neudělal sem to. Ani nevim proč. A pak sem ucejtil ruku na mim koleni. Což mi nepřišlo tak divný, teda aspoň ze začátku. Ta ruka se totiž pomalu, ale jistě začala sunout k mému rozkroku. Jenomže já tu nebyl se svojí holkou, ani s nikym jinym člověkem od koho by to bylo normální, nebo alespoň omluvitelný.

Já tu s byl se svim mladším bráchou! Otočil sem se, abych mu něco řek ale nevydal sem ze sebe ani hlásku, protože on se okamžitě chopil příležitosti a začal mě líbat. Nevěděl sem co mam dělat. Líbilo se mi to. A to je na tom to nejhorší. Pak se rozsvítilo světlo, film očividně skončil. Mikey ode mě odskočil jako kdyby ho píchla vosa a pak se na mě usmál a odcházel. Nejdřív sem jenom seděl ale pak sem se zved a spolu s lidmi, který byli celí šťastný z toho že je konečně konec, sem se trousil ke vchodu. Když sem vyšel, jako pěstí mě srazil studenej výtr. Sněžilo, a to docela hustě, sníh mi křupal pod nohama, a já sem šel domu. A vedle mě šel Mikey. Všude byly výlohy plný vánočních cetek. (no jo… právě posloucham písničku z Nightmare before christmas XD) chvíli sme šli mlčky. Pořád sem si říkal že musim promluvit, že musim mluvit o tom co se stalo v kině. Ale pořád sem se k tomu nemoh odhodlat. Sakra. Pak sem konečně promluvil. "Noo Mikey… to co se stalo v tom kině tak…" přerušil mě. "Líbilo se ti to? Můžem toho dělat mnohem víc." To mnou otřáslo. Myslel sem že se začne vykrucovat a vymlouvat se ale on mi rovnou nabídne něco víc. Ne to není muj malej bráška to je…. Nevim co ale není to on. "Mikey! To snad nemyslíš vážně!" pokrčil rameny. "Proč by ne?" vytáh sem si z kabátu cigaretu a zapálil sem si. Potřeboval sem se uklidnit. "Proč ne?? Proč? Třeba protože sme bráchové?" vzal mě za ruku a já se celej roztřás "Malá kosmetická vada. To přece nevadí, ne? Chtěl si abych ti to nějak vynahradil tak…"
"MIKEY! Já to samozřejmě nemyslel takhle!" co se to s nim děje? Vypadalo to že ho nijak nevyvádí z míry moje argumenty. "Řek si že je to jedno jak. A já to chci taky. Chci si taky vynahradit ten film." A zazubil se. Popotáhl sem z cigarety. Muj bože. "Nechceš? Nevadí. Pořád si můžu vystačit sám." Kde zůstal muj brácha? Tohle je jenom nějaká jeho… nadržená kopie. Už sme byli kousek od domu. Mikey se na mě namáčk a chytnul mě kolem pasu. Bojim se jít domu. Nevim co bude vyvádět tam. Ale rozhodně vim, že nebude nic nevinýho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 4. listopadu 2007 v 10:23 | Reagovat

Prej nic nevynýho:-) Tak to vypadá slibněXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama