Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Businessman

22. října 2007 v 21:03 | Linka |  Businessman
oh, velice zajímavé, co vy na to? XD
Prolog
On, mladý, bohatý, dosáhl všeho o čem kdy snil. Zázračné dítě, úžasný architekt, podnikatel a milionář. Vlastní úžasný byt, kancelář s výhledem na plody své práce, přispívá na sirotky v Africe, má známé na důležitých místech. Přestavil téměř polovinu města, ve svých pětadvaceti letech řídí obrovskou firmu a umísťuje se na žebříčcích vlivných lidí.
Má úžasné vztahy s rodiči a to i přes to, že se mu nikdy dostatečně nevěnovali.
Jeho jediným přítelem je pes, kterého dostal od minulé přítelkyně. Láska musí jít od kariéry a úspěchu stranou. Každý večer se vrací do svého přepychového bytu a přemýšlí o tom, jak je šťastný. Snaží se nemyslet o kolik by byl jeho život hezčí, kdyby měl někoho kdo by ho miloval. Ale i tak je přesvědčený, že jeho život nemůže být lepší.
A na druhé straně člověk, jeho jediným pořádným majetkem je láska. Vlastní dům, který se svým bratrem zdědili po rodičích. Nikdy neměl lehký život, ani nemůže pracovat. Je němý.
Miluje svůj život, i když by na něm spoustu věcí rád změnil. Miluje svou rodinu, svého bratra, který se o něj stará. Miluje vzpomínky na lidi, kteří milovali jeho. Občas se do nich celý ponoří a nechce se vracet do opravdového světa. Jejich dům stojí v plánech nového obchodního centra. Gerard ho prostě potřebuje, nemůže pořád snít.
Člověk by řekl, že se nikdy nesetkají. Tedy pokud tomu osud nebude chtít jinak…

Kapitola 1.
Bylo mlhavé pondělní ráno, málokomu se chtělo vyjít ven, do té zimy. Jedna z mála postav, která se ploužila po chodníku, byl Patrick Stump. (HA! To ste nečekali, co?!) Každou chvíli se podíval na hodinky a podíval na koženou tašku, kterou držel v pravé ruce. Podle jeho obleku bylo poznat, že sem nepatří. Každou chvíli se nervózně rozhlédl, jako kdyby ho někdo měl sledovat a pak pokračoval v cestě. Na jeho tváři se objevila značná úleva, když konečně došel k malému domku na rohu ulice. Z náprsní kapsy povytáhl malý papírek a překontroloval adresu na něm. Poté zaklepal a dveře se otevřeli. "Dobrý den!" zahlaholil a nasadil profesionální úsměv. "Jsem tu v té záležitosti s nákupním centrem." Černovlasý muž, který mu otevřel, se ani v nejmenším neusmíval a podezíravě si ho měřil. "Jsem Patrick Stump těší mě." Představil se Patrick, ale bylo vidět, že ho odmítavý přístup nijak netěší. "Gerard Way. Ale to vy jistě víte." Utrousil muž a podal mu ruku. Patrick vešel dovnitř. Chvíli se nic nedělo, kromě toho, že si nenápadně otíral ruku do sáčka. "Mikey! Uvaříš nám kafe??" zakřičel Gerard do kuchyně a odvedl Patricka do obývacího pokoje. "Myslel jsem, že pozvou někoho staršího, to už můžete vyjednávat takové…. důležité obchodní transkace?" zeptal se a Patrickovi neunikla ironie v jeho hlase. "Ta firma je moje, můžu rozhodovat kdo bude vyjednávat, nebo ne." Odsekl mu, ale pak dodal, trochu mírnějším hlasem. "A vlastně máte pravdu. Váš dům je poslední co nám stojí na plánu obchodního centra, je to důležité. S cenou už jsme šli dostatečně nahoru, dál to nejde jinak vykrvácíme. Proto sem přišel osobně, musím to s vámi probrat." Do obýváku vešel někdo další, na podnose tři šálky kávy a všechny ty věci co k tomu patří. Opatrně je postavil na konferenční stolek a posadil se. "Tohle je Mikey, můj bratr. To je Patrick Stump, ten co… co chce koupit náš dům" Představil ho Gerard. "Těší mě." Odpověděl Patrick, Mikey se však jen usmál a kývnul hlavou. Patrick ho ještě chvíli sledoval, přišel mu naprosto odlišný od jeho bratra. Mlčky mu podal cukřenku. "Ne, děkuji. Nesladím." Mikey se zase jen usmál a pokrčil rameny. "On nemluví?" zeptal se Patrick zmateně Gerarda. "Ne, je němý." Odvětil chladně Gerard, bylo jasné, že se chce vybavovat co nejméně. "Pardon. Nevěděl jsem." Omluvil se Patrick, Mikey se zas jen příjemně usmál a na kousek papírku napsal Nic se nestalo. Gerard se sice tvářil jako kdyby se stalo, ale Patrick se přeci jenom musel dostat k tomu proč přišel. "Ehm.. takže… přistoupíme k věci. Pokud mi váš dům neprodáte, pošlete celou mojí firmu k šípku. Nabídnutou částku znáte, myslím, že je dost výhodná…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | 22. října 2007 v 21:58 | Reagovat

takže to bude jako hlavní dvojice patrick a mikey? teda jestli to chápu dobře

2 Dannie Dannie | 22. října 2007 v 23:09 | Reagovat

hmmm... zaujimavy napad :D zacina to slubne...

3 Dee Dee | 23. října 2007 v 8:10 | Reagovat

Ty kokso....teda to je napad...ocenujem

(aj ked frerard je vzdy frerard..)

4 Anaj Anaj | Web | 23. října 2007 v 17:21 | Reagovat

<333

patriiiick :D :D ale ne... chudak, mikey. ale aj tak by som ten dom na geeho mieste nepredala :D

5 Linka Linka | Web | 23. října 2007 v 18:28 | Reagovat

pájina: áno, chápeš, hehehe XD

6 LoLo2 LoLo2 | 25. října 2007 v 13:29 | Reagovat

Ano, velmi zajímavé.. A pokračování???? no?! xD

7 Niky Niky | 26. října 2007 v 18:58 | Reagovat

Prosím prosím, pokráčko....

Jestli chcete.. mrkněte na blog mcr-povidky.blog.cz díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama