Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Sex, Drugs&Rock'n'roll7

6. listopadu 2007 v 21:13 | Linka |  Sex, Drugs&Rock'n'roll
takže, tady máte krátké pokráčko. asi se dlouho nedočkáte pokračování všeho kde je v hlavní roli gerard, který není týrán nějakejma šílenejma mukama. ano, jsem na něj nasraná a to dost. koho zajímá proč, tak ať jde na muj druhej blog (odkaz v oblíbených) možná sem eště přidam pokračování z Bertova pohledu, ale nic neslibuju sem vycucaná jak ehm... já.
"Wow, ty už jsi tady? A dokonce s věcma? Nečekal sem, že to zvládneš…"
"Frankie… já…"
"Určitě plakal, že? Prosil tě, ať jo neopouštíš, oh, jak dojemné."
"Nedělej mi to ještě těžší!"
"Těžší? Co je na tom těžkého? Hele, to si mi jenom zdá, nebo snad brečíš??"
"Já… ovšem že ne."
Gerard's POV
Bál jsem se o Berta. Mohl by si ublížit. Ale ne víc, než já jemu. Sem takovej hajzl.
Zavolal sem Mikeymu, aby za ním zašel a dal na něj pozor. Aby s ním promluvil, Bert nemá skoro žádný přátele. Vlastně ani já. Neměl jsem. Teď budu mít, jsem s Frankem a jeho skupinou na turné. Potkám spoustu nových lidí… a Mikey mi slíbil že za Bertem občas zaskočí. Takže všechno bude v pořádku. To by nevysvětlovalo, proč se kurva cítim tak mizerně.
"Těšíš se na naše tour po klubech?" zeptal se mě potichu Frankie a objal mě. On je můj anděl. Zemřel bych pro něho. Stál za mnou, ruce obmotané kolem mého hrudníku. "No ták, nebuď tak smutnej, máš mě!" zašeptal mi do ucha a políbil mě na krk. Nechal jsem ho, když se jeho ruka vydala po mém těle dolů, ale jakmile se dostala na podbřišek, odtáhnul jsem se. "Frankie? Miluješ mě?" zeptal jsem se. Potřeboval jsem se uklidnit a slyšet, že mě někdo miluje. Neodpověděl, jenom sjel rukou ještě níž. "Franku, já… awwww…" začal sem sténat když mi začal dělat dobře. (shit, všechny ty výrazy už se opakujou a dyž tam dam jeden novej tak to zní kurva divně!!! XD) Chtěl jsem vědět odpověď. Ale nedokázal jsem přerušit to, co dělal. A tak, jsem ho, jako vždy, nechal.
"Dělej Gerarde! Pohni prdelí, máme asi tak…" podíval se na hodinky "Minutu?" křičel na mě Frank. Všichni už seděli v tourbuse a já dokuřoval svojí poslední cigaretu. Teda v tourbuse… byla to dodávka honosně nazývaná tourbus a špinavá jak svině. Hlavně že se nesmí uvnitř kouřit. "Típni to a jedem!" zatroubil na mě Jake, řidič a kytarista. "Jo, už du…" zabručel sem, hodil cigaretu na zem a zašlápl špičkou boty. "Zbohem New Jersey." Zašeptal jsem a ignoroval troubení. "Zbohem Berty…"
Byl už večer a my sme stavili na nějaký zaplivaný benzínce, když jsem se rozhodl, že konečně zavolám Mikeymu. Stoupnul sem si dál od dodávky, aby mě moc nebylo slyšet a vytočil jeho číslo. "Gerarde??" ozval se jeho překvapený hlas. "Mikey! Už… už si tam byl?" zeptal jsem se a nervózně si olízl rty. "Byl. A nechápu to. Jak si mu to mohl udělat? Přál bych ti abys viděl co si způsobil!" odpověděl a já sem se cítil ještě mizerněji než před tím. "Ublížil si??" pevně sem přivřel oči a modlil se ať řekne že ne. "Neublížil. Ale nemá k tomu daleko. Seš fakt hrozná svině Gerarde. Opustíš ho jen tak, kvůli feťákovi…" a pak zavěsil. Nevěřícně sem zíral před sebe. Musím zavolat Bertovi. Ale nejdřív k tomu musím najít odvahu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anaj Anaj | Web | 7. listopadu 2007 v 21:50 | Reagovat

uzasne zakoncenie kapitoly :D fakt. paci sa mi, ze si to tak sekla a paci sa mi, AKO si to zakoncila! je to perfektne! :)))

2 Cecily Cecily | E-mail | Web | 8. listopadu 2007 v 9:04 | Reagovat

kurva řekni mi, proč se mi tak líbí jak píšeš?!

3 Linka Linka | Web | 8. listopadu 2007 v 18:22 | Reagovat

Anaj: možná sem to zakončila hezky, ale na tvoje zakončení kapitol nikdo nemá a ani mít nebude! XD

Cecily: líbí? tak to fakt netuším XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama