Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Businessman 4

16. prosince 2007 v 12:00 | Linka |  Businessman
Taky vám příde že to beru nějak.... já nevim, hrozně to natahuju, zmiňuju samý kraviny a zároveň to beru hopem? XD
Jo a jen tak mimochodem, momentálně sem v praze a mám se určitě skvěle, hahaha ať žijou přednastavený články XD
Mikey Way se nikdy nestyděl za svou orientaci. Na rozdíl od jeho bratra. Když ho přistihl s jeho ošetřovatelem, vyhodil ošetřovatele a o Mikeyho se od té doby staral sám. Styděl se, že má gaye v rodině a kdyby Mikeyho tolik nemiloval nejspíš by ho vyhodil taky.
Ale tentokrát Mikey plakal ve své posteli a přál si, aby byl "normální". Přál si, aby nezažil poslední půl hodinu kdy na něj jeho bratr křičel a kdy viděl jeho zhnusenou tvář. Věděl, že je ho zklamal, ale nemohl za to jaký je. Nemohl za to, že se zamiloval. Stejně jako nemohl tentokrát. A doufal že stejně jako tentokrát, mu bude ten člověk lásku opětovat. O Patrickovi toho moc nevěděl, ale chtěl by. Chtěl by spoustu věcí. A nechtěl být sám. Žádný člověk nechce být sám.
Mikey Way se vždy snažil myslet optimisticky, ale někdy se stane že za černým mrakem nezahlédnete slunce a upadnete do hluboké beznaděje, stejně jako teď Mikemu. Gerard s ním nemluvil, jeho jediné spojení s okolním světem. Nestává se každý den, že byste na ulici narazili na člověka, který ovládá znakovou řeč. A proto byl Mikey tak sám. Neuvědomoval si, že všechno co k němu Patrick cítí je jen zvědavost a láska… k penězům.
Patrick byl totiž jako drak. Krásný a nebezpečný. Zhraňoval zlato a nerad ho vydával. Zlato mu zarostlo do kůže a udělalo ho zcela imunní vůči okolnímu světu nebo lidským citům. Ale Patrick si nic z toho neuvědomoval a žil dál svým spokojeným životem osamělého muže. Spokojeným i přes to, že spokojeným nebyl. Osamělým i přes to, že měl tolik známých a přátel že se to téměř nedalo spočítat. A milovaným. I přes to, že sám neuměl milovat.
Seděl ve své kanceláři, upíjel vlažnou kávu, kterou mu přinesla sekretářka a díval se z okna. Díval se na Hlavní nádraží. Pamatoval si každou věc, každý kámen, který pozměnil, předělal a vystavěl do dnešní podoby. Tenkrát byl šťastný. Opravdu šťastný. A pak se jen otočil ke svému počítači, zapisoval další plány na Obchodní centrum a vrátil se do reality.
Mikey přes sebe přehodil jen bundu a vydal se ven. "Kam si myslíš, že jdeš?!" zeptal se ho Gerard u vchodových dveří. Ven. Zněla chladná odpověď a Gerard se jen posměšně usmál a pokrčil rameny. Věděl, že Mikey je venku sám, téměř bezbranný.
A to si Mikey, který nasupeně rázoval ulicemi, uvědomoval taky. Nevěděl kam by mohl jít. Zalovil v kapse bundy a překvapeně zjistil, že bunda není jeho. Vytáhl krabičku cigaret, Gerardových to be exact (sorry za ájinu ale vypadávaj mi český slova XD), a jednu cigaretu jemně uchopil mezi rty, pátrajíc po zapalovači. Brzy ho našel a mohl si zapálit. Vydechoval cigaretový kouř a dál zkoumal obsah kapes. V jedné z nich byla malá kartička, vyndal jí tedy a zjistil že je to vizitka. Patrickova vizitka. Přečetl si adresu, chvíli se tozmýšlel a pak zamával na projíždějící taxík, aby se nechal odvézt.
Plány už byly zpola hotové, když do kanceláře strčila hlavu sekretářka a oznámila otrávenému panu Stumpovi, že s ním nejspíš chce někdo mluvit. Patrick jen přemýšlel, co je to za idiota, když použil výraz nejspíš nebo co je to za sekretářku, že toho výrazu užívá ona. Ale když ten člověk vešel do kanceláře a nervózně se rozhlížel kolem, Patrick poznal co myslela tím nejspíš. Ono je velice těžké porozumět němému člověku, jímž Mikey bezesporu byl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XX XX | Web | 16. prosince 2007 v 12:53 | Reagovat

no konečně pokračování:D:D...a skvělý...jen tak dál:)

2 Anaj Anaj | Web | 16. prosince 2007 v 21:12 | Reagovat

neublizuj zlaticku mikeymu, plosiiim  *nevinne mrkám očkami* (:D) .. nech je patrick dobryy :D

3 Linka Linka | Web | 17. prosince 2007 v 20:19 | Reagovat

ale on je dobrý, on je jen zmatený XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama