Příbuzné milujeme srdcem, ne tělem. A waycest je vyjímka!

Businessman 8

2. července 2008 v 16:05 | Linka |  Businessman
tak, právě sem dopsala mojí nejoblíbenější povídku
je konec. oj oj
není to nic moc ale snažila jsem se
já to dopsala, chápete? dopsala, lalala!
je to pro terku, páč má zejtra narozky XD
dostala jsem geniální nápad na povídku... ale byl by tam paddy a joe a tak nevím jestli by se vám to chtělo číst. kdyžtak se můžete vyjádřit do komentářů
a jinak... pokusím se dokončit další povídky. teď, o prázkách, když mam čas
-Linka

Mikey Way si pohodlně seděl v taxíku, který stopl někde cestou a blížil se k Patrickovu domu. Ještě chvíli a uvidí ho. Ještě chvíli…
Taxikář ho vyhodil před domem a Mikey mu zaplatil. Po té se vydal k domovním dveřím a zaklepal. Uslyšel pár ran, ale pak ticho. Zaklepal znovu a tentokrát uslyšel blížící se kroky a pak se dveře otevřely a on, konečně uviděl Patricka.
Když Patrick nasupeně otevřel dveře, myslel, že se vrátila jeho sekretářka a ani v nejmenším nečekal, že tam uvidí stát Mikeyho.
Měl na něj vztek, že mu zkazil život. Měl na něj vztek, že ho vidí teď, když má červené oči od pláče. Měl na něj vztek, že si jen tak dokázal přijít, jako kdyby se nic nestalo.
"Co tady kurva děláš?" křičel na něj. "Musíš mi ničit život? Baví tě to?" Mikey se zatvářil zmateně. "Zkurvenej sráči" Mikey mu položil ruku na rameno, bůh ví, proč to udělal. "Nešahej na mě, kurva!" zařval Patrick a uhodil ho. Nevěděl proč to udělal, ale uhodil ho opravdu silně. Mikey spadl na zem a bolestně zakňučel. Z nosu mu tekla krev, roztékala se po bradě a kapala na jeho tričko. (řekněme, že mikey má poruchu srážlivosti krve, nebo tak něco a proto mu tolik teče XD)
Patrick se zastavil a zamrazilo ho. Nedokázal pochopit, jak to mohl udělat. Chtěl zvednout Mikeyho, ale ten dál ležel a pokaždé když se k němu Patrickovy ruce přiblížily, tak ucukl. "Bože.. ah bože" zašeptal Patrick a díval se na stále tekoucí krev. "Promiň, promiň, ah bože, promiň mi to…" vyrazil ze sebe Patrick a znovu se pokusil zvednout Mikeyho. Tentokrát se nechal a tak ho držel v náručí, jeho krev se mu vsakovala do trika a tekla po kůži a on si uvědomil, že ačkoliv si byl jistý, že Mikeyho musí zvednout, tak teď neví co dál. Koupelna. Nakonec se pomalu vydal ke koupelně a posadil těžkého Mikeyho, kterému stále kapala z nosu krev, ale už ne tak silně, mezi umyvadla. Měl dvě umyvadla, vestavěná v jakémsi pultíku, na kterém byly stejné dlaždice jako na zbytku koupelny, až na to, že tyhle dlaždice už zdobily červené čáry od krve, která ulpěla na Patrickových a Mikeyových prstech. "Za-zakloň hlavu" poradil Patrick Mikeymu a on jí zaklonil a opřel o chladné zrcadlo. Patrick vzal ručník, který ležel na vaně a namočil jeden cíp do studené vody. Potom začal otírat Mikeyho bradu.
"Mě je to hrozně líto… ah, opravdu…" říkal a pak rychle zamrkal, jelikož měl pocit, že by se mohl rozbrečet. Nechápal jak ho mohl uhodit. Nechápal to a bylo mu to hrozně líto. Pomalu stíral krev z jeho rtů a vzpomněl si, jak se poprvé políbili. Bože, stále si nebyl jistý, jestli toho lituje nebo ne. Stíral krev z jeho nosu, který byl celý oteklý, ale aspoň už přestal krvácet a tolik se za sebe styděl, že Mikeymu téměř nemohl podívat do očí.
Bylo mu líto, že Mikeymu způsobil bolest a udělal by cokoliv pro to, aby to mohl nějak odčinit.
Mikey se opatrně narovnal a Patrick, který znova chtěl namočit ručník, teď už naprosto nacucaný krví, se zarazil uprostřed pohybu. "Mikey..." zašeptal když se díval Mikeymu do očí. Byly tvrdé jako kámen a jediná emoce v nich byl vztek. "Hrozně mě to mrzí. Hrozně moc" zakňučel a sklopil pohled. Nedokázal se na něj ani podívat. Beze slova namočil další cíp ručníku a všiml si, že celé umyvadlo i jeho ruce jsou od krve. Nechápal, kde se jí vzalo tolik. Je normální, aby někomu teklo z nosu tolik krve? Podíval se na Mikeyho a ten byl trochu bledý, ale možná se mu to jenom zdálo. "Mikey, nedívej se tak na mě" řekl a v jeho hlase byl jasný podtón pláče. Ah, bože...bože bože… Zvedl ruku a dal Mikeymu na stranu vlasy, aby mohl učistit jeho tvář, ale když se dotkl jeho kůže, zachvěl se a nechtěl ruku zase odtrhnout. Přejel mu prsty po tváři a pak přes rty. Naklonil se k němu a jemně ho políbil. Chtěl se hned odtáhnout, ale Mikey ho nohami obemkl kolem pasu. Cítil Mikeyho prsty jak zkoumají každý kousek jeho obličeje a říkají "Chyběl si mi, bože, chyběl si mi tak moc" a Patrick cítil potřebu říct to samé. Dál líbal Mikeyho, natiskl ho víc na zrcadlo, Mikey stáhl ruce dozadu, chtěl se opřít o umyvadlo a jeho ruce přejely po zrcadle, zanechávajíce za sebou krvavé šmouhy.
Krev, krev. Všude.
Přiblížil svá ústa k jeho uchu. "Chyběl si mi. Ah, nezlob se na mě." zašeptal a zrcadlo se zamlžilo.
Ta krev. Když políbil Mikeyho, cítil jasně její chuť. Měl jí teď na rtech i on, měl jí i na tvářích. Trochu poodstoupil od Mikeyho, který vzal do ruky ručník a začal Patrickovi otírat svou vlastní krev z obličeje.
Stál před ním a hypnotizoval špičky svých bot. Znamenalo to, že se na něj Mikey už nezlobí?
"Odpustíš mi?" zeptal se a zvedl hlavu. Mikey kývl hlavou a Patrick mu očích mohl přečíst ta dvě slova, co se tak často říkají, slova, co Mikey nikdy nevyřkne, ačkoliv by chtěl, slova, která Patrick zatím ani není připravený říct
Konec! Whoa!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 2. července 2008 v 18:02 | Reagovat

To je krása. ♥ Jsem pro novou povídku a žádám *psí oči* dopsání Victorian Age.

2 dead.without.music dead.without.music | 2. července 2008 v 22:24 | Reagovat

ááá,skvělý!miluju krev a poslední dva řádky mě úplně dostaly.

jenom by mě zajímalo,jak se Mikey domluvil s taxikářem,kam to bude..? XD

a chybí mi tam gerard,jeho roli v tomhle příběhu sem milovala

3 jimmy jimmy | 2. července 2008 v 23:11 | Reagovat

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!super!!přesně takhle to mělo zkončit!!!tahle story mi bude moc chybět,za těch pár částí sem si  ji dokázala zamilovat.............no nic.a tu povídku s paddym a joem bych brala.nějaký zpestření mezi frerardama,atd....jen dotoho!!!

4 Dannie Dannie | Web | 3. července 2008 v 10:52 | Reagovat

úžas... krásny koniec :)) jak ja rada happyendy... jo a pridávam sa k Niky, tiež prosím o Victorian Age :)

5 Dangerous Girl Dangerous Girl | Web | 4. července 2008 v 11:32 | Reagovat

Ah mami.Ubližuješ Mikeymu :-O Ale to je jedno..ta krvavá scééna aww...Moc hezký konec :-* Chtla bych sex,drogy a... <3

Když nemyslím na to,že to je on,tak se mi to fakt líbí,skvělá práce.

6 greenei greenei | Web | 4. července 2008 v 20:52 | Reagovat

krásný:) sice sem čeklaa vraždu ále nevadí:D

7 Anetka.ph Anetka.ph | Web | 6. července 2008 v 21:49 | Reagovat

whoa! oh, god! fucking amazing!

8 Eating Apple Petronajt Eating Apple Petronajt | Web | 17. srpna 2008 v 19:18 | Reagovat

Aaaah,to je jedna z mála povídek,který sem přečetla na jeden zátah:-) je to úžasné....(a souhlasím s tím,že by nebylo špatné dopsat victorian age*nesmělý psí pohled*)

9 ALaloHeema ALaloHeema | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:28 | Reagovat

First things first, you should set a hard and fast target date when you may completely quit, including several weeks from now.  Core maca through the supplier energetix is surely an herb that tests quite well for several males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama